Бібліотечна система UniLib

UniLib є комплексом програмних рішень для підтримки та автоматизації стандартних бібліотечних процесів українських бібліотек.

Наша бібліотечна програма розвивається з 1999 року і зарекомендувала себе як система з гнучким підходом до потреб клієнтів в поєднанні з принципами максимальної колективної ефективності при мінімальних персональних витратах.

UniLib це клієнт / серверна система, заснована на безкоштовної серверної кросплатформеної СУБД Firebird 2.5 і клієнтською програмою. На практиці це означає:
• наша програма не вимагає витрат на підтримку бази даних - один раз встановлена ​​працюватиме роками без спеціального втручання або сервісу;
• СУБД Firebird не вимагає спеціального обладнання або спеціально навчених технічних фахівців, стійка до збоїв (не боїться виключення електрики, збоїв обладнання або операційної системи), може бути встановлена ​​на компьютер з морально застарілою апаратною частиною і буде працювати у повному обсязі;
• за час експлуатації UniLib не було жодної втрати бази з технічних причин;
підтримку Unicode (будь-які символи: ¥₤¢Ω⅜∑√`ʿʾ˛ѦѺҖҘسڪ) ;
необмежену кількість робочих місць ;
• всі дані зберігаються на сервері і не вимагають дублювання або реплікації, а це значить, що одного разу зроблена робота може бути використана необмеженої кількість разів без додаткових часових витрат.

UniLib підтримує всі стандартні бібліотечні процеси і враховує специфічні потреби кожного типу бібліотек України. При цьому UniLib це масштабована система і може з однаковою ефективністю забезпечувати роботу невеликої бібліотеки або бібліотеки обласного масштабу, університетської бібліотеки або ЦБС з безліччю філій. За час розвитку і експлуатації наша команда впроваджувала і продовжує впроваджувати в програму підтримку різного периферійного обладнання: цифрові камери, автоматизовані ворота, спецпрінтери, сканери штрих-кодів. Ми завжди намагаємося реалізовувати тонкощі процесів, що відбуваються в бібліотеках клієнтів, навіть якщо це виняткові потреби. Але при цьому ми намагаємося привносити новаторські рішення і ділимося досвідом фахівців галузі. Так багато наших клієнтів застосовують безпаперові технології, впроваджують пін-коди в обслуговування і автоматизують управління фондами.

UniLib має дружній інтерфейс і дозволяє без спеціального навчання приступити до робіт по накопиченню первинних даних і навіть обслуговування читачів. При цьому ми намагаємося імпортувати дані (опису і екземплярність, списки читачів) з будь-яких джерел, присутніх в бібліотеці. Наша система підтримує будь-які види обліку, статистики, звітних форм, має Web-модуль з кабінетом читача, супроводжує електронну бібліотеку і багато іншого.

Новини

14.06.2021

Покращення та оновлення

Після довгого затишшя на сайті в новинах

14.06.2021

Новий виток

Сайт стає джерелом автоматичного оновлення.

05.11.2018

Новий елемент управління.

Розроблено новий компонент для введення описів.

10.09.2018

Виправлення.

Виправлено помилки.

25.08.2018

Нова книга обліку.

Розроблено книгу електронних ресурсів.