Після довгого затишшя на сайті в новинах Проведена глобальна робота щодо поліпшення системи UnieLibrary. Додані нові функції, проведені поліпшення інтерфейсу, виправлено значну кількість незручностей і помилок. :)
Сайт стає джерелом автоматичного оновлення. Ще один еволюційний крок до автоматичного оновлення.
Тепер програма може бути оновлена автоматично без постійної участі адмінів безпосередньо з сайту.
Розроблено новий компонент для введення описів. "Зелений" компонент, що призначений для введення інформації про книжкі, періодику, документи різного походження.
Розроблено з "нуля" для стабільної роботи та з прицілом на відображення додаткової інформації про обкладинку, різні види каталожних карток, службової інформації.
Виправлено помилки. У пошуку системою книжок для видачи читачу у режимі видачі книжок з інших підрозділів.
У формуванні списку літератури у модулі перевірки фондів.
У заголовку накладних виправлена помилка з датами.
Розроблено книгу електронних ресурсів. Книга, що відображає список зареєстрованих ресурсів у електронній бібліотеці.
Сумарні показникі показують кількістну характеристику.
Розроблено книгу реєстрації читачів. Книга реєстрації читачів дозволяє бачити заповненість номерів читацьких квитків. Має кілька виглядів.
Нові параметри статистики. Доопрацьована каталожна картка. Дрібні виправлення. Добавлена статистика повернень літератури і видалення читачів.
Доопрацьовано область 210 в разі кількох міст / видавництв.
Додані можливості вказувати кодування підключення в настройках.
Проведена повна конвертація бази описів і читачів з Ірбіс в Unilib без втрат. Були розпізнано більшість помилкових даних. Розпізнані і перенесені всі інвентарні номери. Загальний обсяг описів понад 107 тисяч.
Були перенесені всі читачі з конвертацією адрес і інших даних.
Бібліотечна програма Unilib стала підтримувати стандарт кодування символів Unicode. Застосування цього стандарту дозволяє закодувати велике число символів з різних писемностей: у документах Unicode можуть розташовуватися поруч китайські ієрогліфи, математичні символи, музичні символи, латиниці і кирилиці. Юнікод впроваджувався в системі в кілька етапів. Спочатку була введена підтримка Unicode в самій програмі. І ось, на кінець, була введена підтримка бази даних в кодуванні utf8. На даний момент система дозволяє повноцінно працювати з Юнікода у всіх режимах роботи з БД (в тому числі в пошуку і сортування даних).
Сьогодні запущений розділ новин Unilib Розділ новин буде містити повідомлення про розвиток АІБС Unilib, виправлення помилок, нові режими роботи.